Pražský podlahář

Dobrý den. Vítám vás u podlaháře.

Jsem malá firma kterou jsem založil již v roce 1999 a působím především v Praze a okolí. Specializuji se na provádění kompletní pokládky podlahových krytin, ty pokládám jak v malých plochách (chodby, pokojíky, ložnice) tak i ve velkých (kompletní byty, RD, kanceláře, školy, školky). Předností firmy je hlavně vstřícné jednání se zákazníkem, kvalitně odvedená montáž a v neposlední řadě smysl pro detail. Nabízím dodávku a pokládku podlahových krytin od renomovaných firem nebo dodané zákazníkem. Zaměření plochy, ukázky vzorníků materiálů a konzultace v místě pokládky, je samozřejmostí a zdarma a to včetně vytvoření nezávazné finální cenové nabídky.

Podlahy co děláme

Laminátové plovoucí podlahy Balterio, E-Motion, Kronoswiss. Dřevěné třívrstvé podlahy Inspiration Wood. PVC-Lino LV Luxury Vinyl, Tarkett, IVC Group, Itec. Vinylové lepené a plovoucí podlahy Vinyl Floor Forever, EuroVinyl Floor Forever, FatraClick, Fatra Thermofix, Imperio, Balterio. Podlahy dodané mnou nebo zákazníkem

Podlahy co děláme

Odbornou pokládku a servis podlah. Demontáž a likvidaci starých krytin. Kompletní přípravu podkladu před pokládkou. Pokládky malých a velkých ploch. Zaměření a ukázka podlahových krytin ze vzorníku u zákazníka zdarma. Poradím s výběrem vhodné podlahové krytiny, Navrhnu optimální řešení.

Kronoswiss
Fatra
Ispiration Wood by Floor Forever
IVC Group
Thermofix
FatraClick
image
Balterio
Flor Forever Vinyl
image
Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

Adresa

Karel Kutheil
Madridská 11, 101 00 Praha 10

Telefon

(420) 607 200 224

E-Mail

info@kkpodlahy.cz